Wholesaler of a wide range of products which include 7w led round concealed light and 7w led cob concealed light.
₹ 300 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7W |
| Shape | Round |
| Body Material | ABS |
| Color Temperature | 3000K |
| Voltage | 220V |
| Lighting Type | LED |
| Brand | HYNX |
| Warranty | 1 Year |
| IP Rating | IP65 |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 260 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7W |
| Color | Cool White |
| Color Temperature | 4000 K |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Indoor |
| IP Rating | IP66 |
| Warranty | 1 Year |
| Product Brand | HYNX |
Minimum order quantity: 20 Piece
Samim Khan (Owner)
On Bright
1C, 133, Gopal Niwas, Floor-BAS, Lohar Chawl, Shamaldas Gandhi Marg, Kalbadevi
Mumbai - 400002, Maharashtra, India