Our product range includes a wide range of 7w led pencil spotlight, 18w led pencil cob spotlight, 12w led pencil spotlight and 18w led pencil spotlight.
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7 W |
| Color Temperature | 4500 K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage | for Shops |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Round |
| Brand | HYNX |
| Warranty | 1 Year |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 4500 K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage | for Shops |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Round |
| Brand | HYNX |
| Warranty | 1 Year |
| Watt | 18W |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 600 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 12 W |
| Color Temperature | 6500 K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage | for Shops |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Round |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | HYNX |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Color Temperature | 3000 K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage | for Shops |
| Lighting Source | LED |
| Shape | Round |
| Voltage | 220 V |
| Lighting Color | Cool White |
| Brand | HYNX |
| Warranty | 1 Year |
| Watt | 18W |
Minimum order quantity: 20 Piece
Samim Khan (Owner)
On Bright
1C, 133, Gopal Niwas, Floor-BAS, Lohar Chawl, Shamaldas Gandhi Marg, Kalbadevi
Mumbai - 400002, Maharashtra, India