Wholesaler of a wide range of products which include 7w led front openable cob spotlight, 12w led cob indoor spotlight, cob spotlight ., 7w led indoor spotlight, outdoor light and outdoor light ..
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7W |
| Color | Cool White |
| Color Temperature | 4000 K |
| Usage/Application | Office |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP66 |
| Warranty | 1 Year |
| Input Voltage | 220V |
| Product Brand | HYNX |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 400 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 12W |
| Color | Cool White |
| Color Temperature | 3000 K |
| Usage/Application | Indoor |
| Shape | Round |
| IP Rating | IP66 |
| Warranty | 1 Year |
| Product Brand | HYNX |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7w .12w 18w |
| Color | Cool White |
| Brand | Eveready |
| Color Temperature | 3000 K |
| IP Rating | IP33 |
₹ 650 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 7 W |
| Color Temperature | 3000 K |
| Material | Polycarbonate |
| Usage | for Home |
| Lighting Source | LED |
| Voltage | 220 V |
| Shape | Round |
| Warranty | 1 Year |
| Brand | HYNX |
Minimum order quantity: 20 Piece
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
| Country of Origin | Made in India |
| Type | Outdoor |
| size | As per standard |
| weight | As per standard |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 2 W |
| Lighting Color | Cool White |
| Shape | Round |
| Usage/Application | Indoor |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Material | Metal |
Samim Khan (Owner)
On Bright
1C, 133, Gopal Niwas, Floor-BAS, Lohar Chawl, Shamaldas Gandhi Marg, Kalbadevi
Mumbai - 400002, Maharashtra, India