Offering you a complete choice of products which include 8 w led round panel light, 5 w led round panel light and 22 w led round panel light.
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 15W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Light Color | Cool White |
| Mounting Type | Recessed |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Lumen Output (lm) | 1500 lm |
| Shape | Round |
| Beam Angle | 120° |
₹ 90 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 5 W |
| Cutout Size | 155 mm (6 inch) |
| Light Color | Warm White |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Lumen Output (lm) | 1200 lm |
| Shape | Round |
| Beam Angle | 120° |
₹ 225 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 22W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Light Color | Cool White |
| Mounting Type | Surface Mounted |
| Warranty | 2 Years |
| Body Material | Aluminium |
| Lumen Output (lm) | 1200 lm |
| Shape | Round |
| Beam Angle | 120° |
Samim Khan (Owner)
On Bright
1C, 133, Gopal Niwas, Floor-BAS, Lohar Chawl, Shamaldas Gandhi Marg, Kalbadevi
Mumbai - 400002, Maharashtra, India